Άλλη μια χαρούμενη ιστορία που φωτογραφήθηκε στην καρδιά του χειμώνα… Η ιστορία του Μιχάλη και της Κέλλης στην Γλυφάδα, έσπασε το κρύο και τη βροχή με τα ζεστά συναισθήματα. Η φωτογράφιση του γάμου στον Ι.Ν. Εισοδείων της Θεοτόκου. Το πάρτυ στο Fenix hotel και η φωτογράφιση της επόμενης μέρας – next day shooting στην περιοχή του Λαγονησίου. Τις θερμότερες ευχές μας στο όμορφο αυτό ζευγάρι από το team του Photostyle
![](https://i0.wp.com/www.photostyle.gr/wp-content/uploads/2018/03/Mich-Kel-1386.jpg?w=1080)
![](https://i0.wp.com/www.photostyle.gr/wp-content/uploads/2018/03/Mich-Kel-1389.jpg?w=1080)
![](https://i0.wp.com/www.photostyle.gr/wp-content/uploads/2018/03/Mich-Kel-1418.jpg?w=1080)
![](https://i0.wp.com/www.photostyle.gr/wp-content/uploads/2018/03/Mich-Kel-342.jpg?w=1080)